.

הורידי מדריך מתנה וגלי

איך לצאת מאזור הנוחות ולייצר שינוי בחיים בעזרת הבגדים
שאנחנו לובשות? 

המדריך חינמי ומיועד לנשים שרוצות לצאת מהתקיעות, להשתחרר מחסמים שתוקעים אתכן ולעשות שינוי שנוגע ומשפיע על כל תחומי החיים דרך סטיילינג תרפי

את בטח מכירה את התחושה שיש לך לגבי תחומים רבים ושונים בחיים. את רוצה לעשות איזשהו שינוי בעבודה שאת משקיעה בה ומרגישה שאפשר להגיע ליותר, שיש בך כישורים שלא תמיד באים לידי מימוש, אבל השינויים מפחידים אותך ויש עכבות שמונעות ממך לממש את עצמך ולהתפתח. וגם בחיים האישיים בזוגיות שלך או בחיי המשפחה, ביחסים עם אחרים, משהו לא עובד כל כך טוב, אבל איפשהו התרגלת. ההרגלים חזקים וקשה לצאת מהאזור המוכר והבטוח.

כדי לצאת מהתקיעות ולעשות שינוי את חייבת לצאת מאזור הנוחות שלך.

בואי לעשות עבודה אמיתית שתעזור לך לשחרר את העכבות שלך, לצאת מאזור הנוחות ולעשות שינוי שישפיע על כל תחומי החיים.

להורדת המדריך השאירי פרטים

    מהחוץ אל הפנים - סטיילינג תרפי   להיות האישה שאת בוחרת להיות

היי, נעים מאד,

אני לימור חובל רמון M.A בהנחיית קבוצות בשילוב אומנויות וסטייליסטית טיפולית.

כשהייתי ילדה אהבתי מאד לצייר ולהלביש נשים בסביבתי ולבדוק איך זה משפיע עליהן. העיסוק והעניין בסטיילינג וברגש תמיד היה שם.

אני באה מתחום החינוך, שנים רבות בעולם החינוך בתפקידים שונים ובשבע השנים האחרונות כמנחת קבוצות במשרד החינוך, יוזמת ומפתחת סדנאות, השתלמויות וקורסים גם בארגונים חברתיים ועסקיים.

היום כשאני מנחת קבוצות בסקטור הציבורי והפרטי אני מאושרת לשלב שני תחומים שאני מאד אוהבת - הנחיית קבוצות וסטיילינג תרפי.

את העסק שלי מהחוץ אל הפנים - סטיילינג תרפי הקמתי כדי לעזור לנשים לעשות שינוי, לחזק את הדימוי והתפיסה העצמית, להרגיש טוב ולהעצים את עצמן בעזרת סטיילינג תרפי שמחבר בין עולם הסטיילינג ועולם הרגש, כדי להעביר מסר וביטוי עצמי המשפיעים על כל תחומי החיים.

 

נשים שעשו איתי את התהליך מעידות על תהליך מאד משמעותי שעברו בהתפתחות שלהם, בעבודה על גמישות מחשבתית ויציאה מהמקום המוכר אל מקומות חדשים שגרמו להן להסתכל על עצמן ועל סביבתן באופן שונה.

הרשמי כאן להורדת המדריך

חוויות מנשים שעברו את הסדנה

לילך

ההשתתפות בסדנא העלתה את המודעות העצמית ועזרה לי להביא את עצמי לביטוי אישי, להגמיש גבולות, להעז ולפרוץ קדימה.
התהליך בסדנא הוא חשיבתי, התנהגותי ורגשי והוא מעורר לשינוי, צמיחה והתפתחות אישית בתחומים רבים.

  

ורד

הדברים שאת אומרת בסדנא, לצאת מאזור הנוחות, לא לחכות עם הבגדים היפים לאירועים חגיגיים..מלווים אותי לא מעט. החלטתי להתלבש לעבודה עם בגדים בהירים, אקססוריז ואיפור וזה כיף גדול ומבינתי לגמרי יציאה מאזור הנוחות. תודה ענקית.

 

ענת

בזכות הקורס למדתי להעז בבחירת הבגדים שלי וללבוש בגדים שבעבר לא חשבתי שיתאימו לי. ההשתלמות שינתה את המודעות שלי לגבי עצמי ולגבי דימוי הגוף שלי ולמדתי כיצד להעצים את עצמי באמצעות הבגדים ולהעז לעשות שינוי בעבודה שלי.

  

דינה

שיניתי את הדרך שבה אני חושבת על מה שאני יכולה ומסוגלת לעשות. נכנסתי לחנויות שכף רגלי לא דרכה בהן מעולם לפני כן. ראיתי כיצד משתנה התחושה שלי לגבי עצמי, כיצד התרחבה התפיסה שלי לגבי האופק המקצועי שלי. הבנתי שאני יכולה לפרוץ את המסגרת שלי. אני הרבה יותר מחוברת למי שאני כיום..

שקמה

הקורס חידד וחיזק לי את חשיבות
הנראות בעיני שקצת נשכחה מאחור, השגרה עם העבודה והילדים שלא מאפשרת לי להתלבש כמו שהיתי רוצה וחולמת וזה קצת גרם לי פחות להשקיע בעצמי. מאז הקורס יש שינוי שאני אוהבת. הצבעים החדשים שאני רכשתי, הם לגמרי נקודות לחיזוק אצלי. פשוט רכשתי עם רצון להעז ולנסות
ואני אוהבת את התוצאה.

 

אלה

בזכות הקורס זכיתי להכיר כלי חדשני עכשווי המשלב טיפול עם הדבר שאנחנו הכי עסוקות ומתעסקות בו - הלבוש שלנו. בזכות התהליך שעברתי, התחלתי להסתכל ולחשוב יצירתי לא רק על כל מה שנמצא סביבי, אלא גם עלי. זה מסע גילוי מחודש על עצמי. אחרי הרבה שנים הצלחתי לעשות שינוי. זה מעלה את הבטחון העצמי ללכת עד הסוף עם המראה שלנו, ככה כפי שאנחנו".

הרשמי כאן להורדת המדריך

© כל הזכויות שמורות ללימור חובל רמון

עיצוב ובניית דף נחיתה ריקי כהן זליג מעצבת גרפית

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.